- Cena
- 630 000 PLN
- Cena za m2
- 10 500 PLN
- Powierzchnia
- 60 m2
- Liczba pokoi
- 2
- Piętro
- Parter / 1
- Numer oferty
- 436542
Opis
W ofercie duże 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się na os.Bukowe. Możliwość zakupu przez obywateli spoza UE- spółdzielcze własnościowe prawo. Nieruchomość znajduje się na parterze 2-kondygnacyjnego budynku z 2006 roku. Budynek znajduje się wśród niskiej zabudowy wielorodzinnej jak i domów jednorodzinnych.
Łączna powierzchnia mieszkania to 60m2, w tym
- salon z wyjściem na ogródek, sypialnia,
- duży przedpokój z dwoma garderobami,
- duża osobna kuchnia z oknem
- oraz łazienka.
Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Istnieje możliwość zabrania niektórych mebli.
Czynsz do zarządcy w wysokości ok. 410zł (zależy od zużycia wody, rozliczany jest co 6-miesięcy) oraz ogrzewanie, ciepła woda z SEC i prąd wg. zużycia. W budynku nie ma gazu. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Istnieje możliwość zrobienia 3-pokoi (propozycja na załączonym rzucie).
Do mieszkania przynależy garaż dodatkowo płatny 120.000zł(zakup obligatoryjny). W pobliżu liczne sklepy oraz bardzo dobry dojazd komunikacją miejską. Mieszkanie wolne od zaraz. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście.
Dodatkowe informacje
- Winda
- Nie
