Szczegóły oferty

Cena499 000 PLN

Cena za m29 201,55 PLN

Powierzchnia54,23 m2

Liczba pokoi2

Piętro5

Liczba pięter5

Typ kuchniOddzielna

RynekWtórny

Opis
Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem położone w samym sercu Szczecina w budynku z 1998 roku. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum miasta, a jednocześnie cenią przestrzeń, światło i widok.

FORMA WŁASNOŚCI: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie należących do Unii Europejskiej.

Mieszkanie składa się z:
– przestronnego pokoju dziennego z częścią jadalną
– kuchni
– sypialni
– garderoby
– łazienki z oknem.

Lokal jest bardzo słoneczny i dobrze doświetlony, a z okien rozciąga się piękny widok na okolicę. Budynek oraz klatka schodowa są zadbane, a mieszkańcy mają do dyspozycji miejsca parkingowe na terenie zamkniętym za dopłatą.

Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji – w pobliżu Plac Grunwaldzki oraz Aleja Fontann. W okolicy dostępna jest pełna infrastruktura miejska: sklepy, restauracje, komunikacja miejska oraz liczne ścieżki rowerowe i tereny spacerowe - w pobliżu Park Kasprowicza.

To idealne mieszkanie dla osób szukających komfortu życia w centrum miasta z dostępem do wszystkich udogodnień.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo.